Witaj na Gamegatorze!

Gamegator jest miejscem, w którym gracze mogą się podzielić swoimi znaleziskami na tematy dotyczące gier z innymi graczami. To świetny moment, aby dodać swój pierwszy wpis, który być może pojawi się na stronie głównej. Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej kliknij tutaj lub ...

Dodaj swój pierwszy wpis

Jeżeli widziałeś już wszystkie opublikowane wpisy - sprawdź dział z najnowszymi znaleziskami, które czekają na Twój głos!
2
Gdy potrzeba wzywa, nie ma się co zastanawiać i trzeba iść...
2
Bardzo ciekawy projekt konsoli opartnej na emulatorze Amigi 500. Obecnie występuje jako prototyp ale można zamówić własną konsolę już za ok 120 euro. Konsola występuje również w nieco droższej wersji ze stacją dyskietek i pozwoli na uruchomienie starych gier, które gdzieś tam z pewnością trzymacie na strychu.
2
Z pewnością każdy z Was podczas grania natknął się przynajmniej raz na jakiś błąd. Wraz ze wzrostem skomplikowania gier zwiększyła się również ilość błedów, ale przynajmniej czasami bywają one naprawdę zabawne.
2
Mała gra a właściwie test przeglądarkowy, który pozwoli sprawdzić Wam czy potraficie trzymać rytm.
2
Jeżeli lubicie się bać i lubicie gry za darmo - powyższe zestawienie jest idealną propocycją dla Was. Warto sprawdzić, ponieważ niezależni twórcy już nie raz zaskakiwali swoją kreatywnością.
2
Gra przeglądarkowa, która polega na wchłanianiu mniejszych kulek w wyniku czego stajesz się większy i większy - szkopuł w tym, że po arenie krążą inni gracze, którzy robią dokładnie to samo. Możesz ich wchłoną i oni mogą ciebie - kto większy ten lepszy! Gra działa w oparciu o przeglądarkę - idealna jeżeli akurat nudzisz się w pracy.
2
Przepiękne plakaty postaci z gier wykonane na metalu. Koszt jednego wynosi w granicach 160 zł jednak nie jest to wygórowana cena za efekt, który można uzyskać. Warto chociaż zobaczyć.
2
Cudowne czasy Amigi są jednymi z najczęściej wspominanych przez graczy. Trudno się dziwić, ponieważ były to naprawdę magiczne czasy...
2
Najnowsza odsłona Nietoperza to zdecydowanie najlepsza i największa część serii. Ale mechanika i jakość wykonania to jedno, a wyraziste postacie to drugie. To właśnie mocno zarysowane sylwetki bohaterów i łotrów stanowią o sile Batmana . Nic więc dziwnego, że ludzie z całego świata starają się upodabniać do swoich ulubionych postaci z serii.
2
Gimby nie znajo, dinozaury tesknio ... były czasy kiedy multiplayer wyglądał tak...
2
Na minionych targach E3 2015 Nintendo zapowiedziało nowego Metroida. Na moment serca tysięcy graczy zabiły szybciej... Jednak to co pokazano nie było tym, czego wszyscy się spodziewali. Gdyby tylko Nintendo zapowiedziało metroida, który wyglądałby jak załączony obrazek - życie stało by się piękniejsze.
1
Jeszcze nie tak dawno odzienie wirtualnych postaci było sztywne, zależne od wirtualnych kości ustawionych dla modelu postaci. Potem dodano fizykę, która sprawiła, że tkaniny zaczeły się poruszać i kolidować z obiektami. Uzyskano w ten sposób znaczne podniesienie realizmu wirtualnych bohaterów oraz uzyskano nowe możliwości symulacji tkanin. Pora na kolejny krok...
1
Emulator z przepięknym i skórkowalnym frontendem, który pozwoli Wam zagrać we wszystkie ulubione gry bez konieczności korzystania z innego oprogramowania oraz bez wykorzystania klawiatury. Idealny do zbudowania sobie własnej retro konsoli.
2
Który z męskich graczy nie lubi popatrzeć na ładne panie - szczególnie, gdy wcielają się one w bohaterki z gier, które znają. Jeżeli chcecie sobie popatrzeć lub sprawdzić jak Wasza ulubiona bohaterka mogłaby wygłądać w rzeczywistości - koniecznie sprawdźcie ten link.
3
Od pierwszych game padów upłynęło wiele wody w rzece. Przez lata ewoluowały aby gracze mogli grać wygodniej i bardziej precyzyjnie...
3
Wii U to świetna konsola z wieloma fajnymi grami, z których niektóre są dostępne wyłącznie na konsolę Nintendo. Jeżeli zastanawiacie się co powinniście zagrać, aby nie przegapic nic wartościowego - ta lista Wam pomoże.