1
Bound to opowieść bardzo wyjątkowa. Pełna uniesień, metafor, niedopowiedzeń oraz głębokich doznań audiowizualnych. To historia bezimiennej baletnicy, która przemierza pełną niebezpieczeństw, inspirowaną nowoczesną sztuką, krainę swojego umysłu.
1
Odin Sphere Leifthrasir to kompletny remake gry, która ukazała się pierwotnie w 2007 roku, jeszcze na PlayStation 2. To dwuwymiarowa, fabularna gra akcji osadzona w fantastycznym świecie Nordyckich legend, która urzeka przepiękną, malowaną grafiką i bogatymi wątkami fabularnymi.
1
Doom to jeden z największych przebojów w historii gier komputerowych. Najnowsza odsłona gry pozostaje wierna założeniom oryginału oferując pełną przemocy rozgrywkę. I chociaż poziom brutalności nie szokuje już jak dawniej, to nowa wersja gry jest jedną z najlepszych i najbardziej brutalnych gier pierwszoosobowych strzelanek ostatnich lat.
1
Overwatch™ to drużynowa gra sieciowa nastawiona na zorientowaną wokół celu, taktyczną rozgrywkę dwóch, sześcioosobowych zespołów. Do swojej dyspozycji otrzymujesz 21 bohaterów, którzy będą toczyć bój na 12 arenach w 4 trybach gry. To pierwsza od 17 lat nowa marka studia Blizzard, która stanowi doskonały miks sprawdzonych rozwiązań z zupełnie nowymi pomysłami oraz zmienia podejście do rozgrywek sieciowych w pierwszoosobowych strzelankach.
1
Shadow of the Beast™ to przygodowo - platformowa gra akcji typu metroidialnego, która stanowi restart kultowej serii z przełomu lat 80-tych i 90-tych. To zupełnie świeże spojrzenie na historię Aarbrona, która została uzupełniona i opowiedziana od nowa, wciąż jednak pozostawiając wiele miejsca dla wyobraźni graczy.
3
Lubicie eksperymenty? Dwie dusze miały swoją premierę już dawno temu, jednak ostatnio przypomniał mi się eksperyment z recenzją, której dokonałem. Recenzja społecznościowa to chyba pierwsza tego typu recenzja, która składa sie niemal wyłacznie z opinni różnych graczy na temat gry, które recenzują tytuł.