1
King of Fighters XIV zapowiada się coraz ciekawiej - i tak jak sądziłem, że gra przejdzie bez większego echa to teraz już wiem, że szykuje się nam jedna z najlepszych "nawalanek" na obecną generację konsol.
1
Masa informacji, sporo rozgrywki z udziałem Akumy i orientacyjna data publikacji. To wszystko i jeszcze wiecej w najnowszym zwiastunie Tekken 7.
1
Larry i jego bajerancki Garniak bawią graczy już niemal 30 lat. Alowi Lowe udało się stworzyć postać, która jest w tym samym stopniu słodka i żałosna - przygnębiająco kiczowata i nieznośna, a jednocześnie sympatyczna i wesoła...
1
Remaster i tak już pięknego stylistycznie Odin Sphere (PS2) w końcu określił czas swojego wejścia na rynek europejski. Twórcy pochwalili się z tego powodu świeżym zwiastunem przedstawiającym fabułę gry.
1
Niektórzy po obejrzeniu zrzutów z nowego, rzeczywistego moda do gdy Star Wars Battlefront, głośno krzyczeli, że to fake. Tymczasem autor opublikował nagranie z najnowszej wersji modyfikacji w 60 klatkach i rozdzielczości 4k! Ależ to wygląda!
1
Sony wlasnie zapowiedziało drugi sezon serialu POWERS. Zapowiada sie interesująco. Polecam obejrzeć trailer.
1
Gdy zobaczyłem pierwszy zwiastun najdnowszej odsłony Far Cry mialem wątpliwości. Jednak po obejrzeniu rozgrywki całkowicie mnie one opuściły. Gra zapowiada się znakomicie.
1
Jeżeli do tej pory nie mieliście okazji sprawdzić jak wygląda wersja beta trybu sieciowego w nadchodzącej grze Uncharted 4, to sprawdźcie poniższe nagranie.
1
Organizowana przez Blizzard Entertainment ma na celu promocję gier komputerowych z uniwersów Warcraft, StarCraft i Diablo oraz Heroes of the Storm i Overwatch. Cena standardowego biletu na BlizzCon wynosi 199$ za dwa dni konferencji. W tym roku konferencja odbyła się w Anaheim w Kalifornii
1
Prince of Persia uważane jest za kamień milowy animacji w grach platformowych. To tytuł, który podbił serca graczy na całym świecie i któremu od narodzin towarzyszyła spora doza emocji i niepokoju. Autor, Jordan Mechner, czuł, że tworzy coś niesamowitego, a jednocześnie martwił się czy inwestycja włożona w produkcję gry ma szanse się zwrócić. Niemal pięć lat prac nad tytułem zaowocało jednak powstaniem jednej z najważniejszych gier swojego gatunku.
1
Najnowszej gry studia 11Bit chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Juz 29 stycznia zadebiutuje jej kolejna odsłona z podtytułem "The Little Ones", która skupi sie na przeżyciach podczas wojny najmłodszych...
1
Czasami aby iść naprzód należy cofnąć sie o krok... poznajcie Bound.
1
Na kilka dni przed PlayStation Experience 2015 studio Drinkbox (Guacamelee!) wydało zwiastun swojej najnowszej, nieco już chyba zapomnianej produkcji na PS Vita. Będzie to opowieść o wojowniczce, która w niewyjaśnionych okolicznościach straciła lewą rękę...
1
Chodzona bijatyka z lat 90-tych, teraz w wersji na emulator MAME.
Wyjątkowo dobra produkcja mieszcząca się w ścisłej czołówce tego typu gier. Na uwagę zasługuje dopracowanie poziomów, wysoki stopień interaktywności ze środowiskiem i przeciwnicy, którzy zbyt prości nie są. Warta zagrania!
1
Pół nagie dziewczęta, szybka i szalona akcja, niesamowite kombinacje - tak można w skrócie streścić grę Onechanbara na PlayStation 4. To przesadzona w każym względzie gra, ocierająca się o kiczowatość - ale w tym tkwi jej piękno.
2
Recenzja Invisible Inc. - nowej perełki od Klei Entertaiment, twórców Don't Starve i Mark of the Ninja.