1
Festiwal Gier Komputerowych i Nowych Technologii w Gdyni. Zapraszamy na 3 dni świetnej zabawy od 11 do 13 grudnia 2015 roku. Wejście FREE ;-)
1
Studio Double Fine zapowiedziało długo wyczekiwany sequel gry Psychonauts. Jest jednak pewien haczyk. Gra powstanie, jeżeli uda się pozyskać na ten cel 3.3 miliona dolarów od społeczności. Pozostała cześć projektu zostanie ufundowana przez studio i zewnętrzych inwestorów.

O grze póki co nie wiadomo zbyt wiele, ale wiadomo że jest wciąż we wczesnej fazie preprodukcji i skupi się na pogłębieniu historii Raza oraz jego rodziny. Gra ma oferować nowe moce psychiczne, które zostaną powiązane z tymi, które znamy z pierwszej części.

Co ciekawe, przy produkcji gry będzie pracowała duża część zes ...
1
Najnowsza odsłona Raymana - Rayman Adventures - od wczoraj jest juz dostępna. Niestety wyłącznie w mobilnym wydaniu i modelu free 2 play, ale to wciąż znskomita gra, która warto sprawdzić.
1
Gamescom trwa i wciąż nadchodzą z niego nowe informacje. Nas, jako serwis poświęcony grom Piranha Bytes, oczywiście najbardziej interesują te, które dotyczą nowego projektu niemieckich twórców – gry Elex, łączącej klimaty fantasy i postapo.
1
Dystrybutor Nintendo w Polsce zaprosił nas na Śląsk na pokaz, podczas którego mogliśmy zagrać w niemal wszystkie gry zaprezentowane przez japońskiego giganta...
1
Czy sequel okaże się równie wielkim hitem, co oryginał? Nic nie stoi na przeszkodzie, by sprawdzić to na własnej skórze...
1
Łódzkie studio Blue Brick ogłosiło w aktualizacji na Kickstarterze, że wczesna wersja polskiej gry w konwencji FPP będzie dostępna od 31 lipca. Produkcję przetestują osoby, które wsparły kampanię kwotą co najmniej 40 dolarów (ok. 151 zł).
1
Polski zespół Vivid Games zapowiedział oficjalnie ujawnienie gry na najbliższych targach Gamescom, które odbędą się już za 31 dni. Specjalnie na tą okazję uruchomiono stronę gry. Real Boxing można śmiało uznać, że światowy hit w kategorii gier mobilnych. Boks przez bardzo długi czas znajdował się na szczytach rankingów popularności na obu platformach. Najnowsza odsłona Real Boxing 2 od początku ma być dostępna w modelu Free2Play.
1
Zapowiada się fajna maszynka dla tych, którzy lubią bawić się pecetowymi grami indie. Projekt, który pewnie wielu z Was spisało już na straty nie tylko żyje, ale zmienił też swoją oficjalną nazwę ze SteamBoya na SMACH Zero i ma już znaną specyfikację. Czy Vita ma się czego bać?
1
W tym tygodniu m.in. swoją premierę ma najnowszy Batman Arkham Knight na PS4, odświeżone DMC 4 oraz PlanetSide 2 (bezpłatnie). Final Fantasy XIV: Heavensword na PS4 i PS3 oraz jak ktoś ma już na PS4/PSV Don't Starve Giant Edition może za darmo pobrać pełną wersje tej gry na PS3!
1
Pod zawleczkami od Red Bull'a osoby lubiące tego energetyka znajdą 2 specjalne kody jeden do ekskluzywnej misji w dodatku do Destiny - The Taken King która ma być jedną z najdłuższych w tym DLC. Kod należy wpisać po premierze dodatku 15 września. A drugi kod na 30 minut zwiększy wam zdobywane doświadczenie o 50%, można go użyć już od 1 lipca w grze.
1
Już oficjalnie oprócz nowego Dishonored 2, dostaniem również Dishonored Definitive Edition, poprawioną graficznie wersje hitu z 2012 roku. Premiera odbędzie 28 sierpnia. Tą edycję wyceniono ją na 159zł i zawierać będzie wszystkie wydane dotychczas DLC:

Dunwall City Trials

The Knife of Dunwall

The Brigmore Witches
2
Gra zadebiutuje 9 września tylko na PS4! Gracze zamawiający grę w przedsprzedaży dostaną DLC dzięki którym bohaterowie zmienią się m.in. w postaci z Gravity Rush, Podróży,The Order: 1886 czy No Man’s Sky. Osoby lubiące edycje specjalne otrzymają DLC w którym będą nowe elementy m.in. z Killzone, Infamous, The Last of Us i God of War oraz Pig Crown. Dodatkową w niektórych krajach można będzie kupić „The Messenger Edition” z wszystkimi wymienionymi wyżej DLC i pluszakiem z gry!
1
Dzisiaj swoją premierę mają skiny z wysokiej jakości folii z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. CDP.pl przygotowało 5 skinów - 3 do PS4 i 2 do Xbox'a One. Cena to jedyne 34.99 zł. Jak dla mnie świetna cena!
2
Z tą ściągawką będziecie wiedzieć co i kiedy oglądać...
1
Gra, która miała swoją premierę w marcu na PC i w zeszłym miesiącu na PS4 dzięki usłudze PS+ we wrześniu zadebiutuje także w fizycznej formie. Dodatkowo osoby, które zakupujące pierwszy rzut gry na rynek oprócz gry dostaną Steelbook'a. Nie wiemy jaka będzie cena gry, ale teraz można już na Steam'ie kupić tę grę ze zniżką 75%!