Witaj na Gamegatorze!

Gamegator jest miejscem, w którym gracze mogą się podzielić swoimi znaleziskami na tematy dotyczące gier z innymi graczami. To świetny moment, aby dodać swój pierwszy wpis, który być może pojawi się na stronie głównej. Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej kliknij tutaj lub ...

Dodaj swój pierwszy wpis

Jeżeli widziałeś już wszystkie opublikowane wpisy - sprawdź dział z najnowszymi znaleziskami, które czekają na Twój głos!
1
Przez wielu znienawidzona i przez równie wielu pokochana, japońska gra typu Action-RPG, która nie wybacza błędów. Hidetaka Miyazaki ponownie niezawodzi i dostarcza nam grę pełną cierpień, porażek, frustracji ale i dostarczającej ogromnej satysfakcji z sukcesów, które bardzo szybko okazują się niczym w obliczu kolejnych wyzwań. Dark Souls III to ostatnia gra z serii Souls, która stanowi bardzo udane zwieńczenie tej wybitnej serii. Nie rońcie jednak łez – te się jeszcze wam przydadzą podczas gry...
1
Po niemal stuleciach walk z ksenonami, Ci w końcu przeprowadzili inwazję na Ziemię. Ludzkość stanęła na krawędzi zagłady. Wróg zajął pozycje i utworzył przyczółki w kluczowych miejscach na całym świecie. Obszary, na których jego skupienie jest największe, zostały zamknięte i określone mianem Alienation. Ludzkość jednak nie złożyła broni i opracowała specjalne egzoszkielety, które są wykorzystywane przez elitarny oddział komandosów do walk z hordami obcych.
2
Lubicie serię Deus Ex i platformówki? W takim razie Dex to idealna propozycja dla Was.
2
Od plagi remasterów już się nie uwolnimy, o ile wszystko jest wykonane i wycenione w granicach rozsądku, wszystko gra. Gorzej jeśli ktoś robi to tak jak Activision, cichaczem, niestarannie i za przesadzoną cenę. Pakiet zawierający dwie części Prototype i wszystkie dodatki pojawił się 14 lipca na Xbox Store. Nie było by w tym nic dziwnego gdyby nie zrobiono tego po cichu.
2
Kiedy w 2009 r. Eidos wydał stworzoną przez studio Rocksteady grę Batman: Arkham Asylum wszyscy zostali porażeni jakością wykonania i zachwycającą mechaniką rozgrywki. Była to pierwsza gra, w której gracz niemal na własnej skórze mógł odczuć jak to jest faktycznie być Batmanem. Był to także demonstracyjny pokaz tego co można uzyskać przy pomocy silnika Unreal Engine 3...
2
Recenzja platformówki Kirby: Rainbow Paintbrush, której to pierwsze wersje z naszym wesołym przyjacielem ograć mogliśmy jeszcze w 1992 roku na Game Boy'u.
2
Kosmiczna wojna w minimalistycznym stylu. Kontynuacja hitu sprzed 12 lat! Widowiskowa kosmiczna strzelanina o umownej grafice i wielu trybach zabawy. Jej pierwowzór był olbrzymim przebojem na starych konsolach. Czy wersja na komórki daje tyle samo frajndy co jej stacjonarna wersja?
3
Być może na Nintendo nie ukazuje się tak wiele gier jak na pozostałe platformy, ale gdy już sie ukazują przeważnie są to bardzo dobre produkcje. Nie inaczej jest tym razem, ponieważ Yoshis Woolly World do kandydat na platformówkę roku.
2
W grze wcielamy się w postać super żaby, a tak właściwie to księcia, który został zamieniony w żabę. Jego ukochana została porwana i my oczywiście musimy ją uwolnić.
1
Wizualne nowele to popularny gatunek na PS Vita. Wsród nich sa takie perełki jak Persona czy Virtue Last Reward. Teraz dołącza do nich kolejna ...
3
Starsi gracze na pewno pamiętają beztroską rozwałkę w grze Carmageddon, tym większa radość że własnie ukazała się nowa część tej zapomnianej samochodówki. Serwis arhn.eu przygotował dla nas wideo recenzję pełnej wersji. Zachęcam do obejrzenia, szczególnie tych którzy mieli przyjemność grać w poprzednie części.
1
Heroes of the Storm to gra Blizzarda dająca powiew świeżości w gatunek MOBA. Funkcjonuje w modelu biznesowym F2P i jest w pełni z polonizowana. W grze kierujemy bohaterami ze wszystkich najlepszych marek Blizzarda jak Diablo, Starcraft, Warcraft i na razie jest jeszcze dostępna jedna postać ze starszych gier tego jakże zasłużonego studia. Zachęcam do zapoznania się osób lubiących takie gry z dołączoną recenzją.
2
Recenzja nowego intrygującego IP od Nintendo na Wii U. Jeden z ciekawszych ekskluzywów dostępnych na tej platformie.
2
Dla wszystkich nie zdecydowanych, ale również dla tych co już kupili najnowszego Wiedźmina III: Dziki Gon powstała ta rzetelna recenzja całej gry.
2
Gdy ukazują się wybitne crapy, najpierw płaczą przymuszani do "zabawy" przez szefostwo recenzenci, następnie zaś niedowiarki, które mimo ostrzeżeń sięgnęły po portfel. Gdyby tylko każda gra była Magicką 2, na świecie nie byłoby ani jednej smutnej duszyczki.