Gamegator.pl powstał z myślą o graczach. To centrum informacji o grach, które dodają inni gracze - mogąc je komentować oraz oceniać. To użytkownicy serwisu decydują o tym, które informacje są wartościowe i trafią na stronę główną.

Jeżeli interesujesz się grami i chcesz być na bieżąco ze wszystkim co się dzieje w tym temacie – dołącz do nas! Każdą ciekawą informację możesz w prosty sposób dodać i podzielić się nią z innymi graczami, tworząc wspólnie centrum informacji, skupiające najlepsze i najciekawsze znaleziska o grach.

Udało Ci się odszukać ciekawy artykuł, interesujące wideo, a może wpadła Ci w ręce jakaś elektryzująca wiadomość? Dodaj link to Gamegator-a. Jeżeli inni gracze podzielą Twoją opinię o znalezisku i uznają, że jest ona tego warta, zostanie pozytywnie oceniona i trafi na stronę główną.

Zależy nam na tym, aby gracze czuli się tu swobodnie. Chcemy także, aby to oni tworzyli to miejsce, dlatego będziemy zawsze podążali za opinią naszych użytkowników.

Jeżeli nie masz jeszcze konta – załóż je teraz.
Rejestracja jest bardzo prosta, szybka i całkowicie darmowa. Do rejestracji potrzebny Ci będzie jednak adres e-mail lub konto na Facebooku.

Nie wysyłamy żadnych reklam ani nie postujemy na Twoim profilu FB.