Avatar
Burzumicon

0 Obserwowani 2 Obserwatorzy
4
PlayStation 4 Ultimate Player Edition będzie zawierało 1TB na nasze dane. Premiera zaplanowana jest na 15 lipca.
Druga konsola nastomiast będzie 10% lżejsza od wersji premierowej, będzie miała dysk 500GB i 8 % mniej będzie pobierała prądu. Nowością jest tu, że w całości będzie matowa! Dostępna będzie biała jak i czarna wersja. Premiera jeszcze w tym miesiącu w Japonii, na zachód ma trafić w te wakacje!
4
Garść ciekawostek o grach. Całkiem ciekawy, choć nieco krótki materiał.
3
Starsi gracze na pewno pamiętają beztroską rozwałkę w grze Carmageddon, tym większa radość że własnie ukazała się nowa część tej zapomnianej samochodówki. Serwis arhn.eu przygotował dla nas wideo recenzję pełnej wersji. Zachęcam do obejrzenia, szczególnie tych którzy mieli przyjemność grać w poprzednie części.
3
Nowy Need for Speed Underground zapowiada się znakomicie - potwierdza to najnowszy gameplay z wersji Alpha. Trzeba przyznać, że gra graficznie już teraz prezentuje się rewelacyjnie.
3
Pad który był dodawany do wszystkich konsol PS4 z okazji 20 lecia marki PlayStation, będzie można zakupić osobno w cenie 65$, a słuchawki z okazji 20 lecia za 99$. Premiera we wrześniu!
3
Mamy środę, a więc czas na przeceny na Europejskim sklepiku PlayStation tym razem taniej kupimy m.in. najnowszego Battlefield'a oraz masę japońszczyzny!
3
Z okazji rozpoczynającego się lata Sony daje wszystkim możliwość pobrania motywu na PS4 i PS3 z gry LittleBigPlanet. (Aby pobrać motyw należy użyć kodu z tweet'a poniżej).
3
Pegasus to konsola legenda. Podobnie jak ona, tak i kartridże z bazarów obrosły w ciągu lat prawdziwym kultem. Mało kogo było dawniej stać na oryginalne (lub prawie oryginalne) gry, dlatego też często wychodziło się z targu z naręczem „podróbek”. Cały szkopuł w tym, że klienci sugerowali się jedynie naklejką, a na kartridżu…
3
Zapewne wielu z nas, jeśli nie każdy, wie, że w 1988 roku Sony wraz z Nintendo pracowało nad napędem CD-ROM do SNES...
3
Grip to futurystyczna gra wyścigowa, która swoją inspirację czerpie z gier z serii Rollcage. Oglądając zwiastun trudno nie odnieść wrażenia, że mamy do czynienia z oryginałem w nowej odsłonie. Za projektem stoi również jedna z osób, która pracowała przy obu odsłonach cichego hitu z PSX-a. Gra otrzymała właśnie swój pierwszy zwiastun i jeszcze latem pojawi się na Kickstarterze.
3
Tania zagrywka, mająca bazować głównie na naszym sentymencie, czy może coś poważniejszego - nieważne. Najważniejsze jest to, że po latach nieobecności Commodore wraca na rynek!
3
Wakacje to czas odpoczynku, wyjazdów, ale i sentymentalnych podróży w przeszłość. Znudził się „Wiedźmin”? „Arkham Knight” wciąż nie działa? A może po prostu zatęskniliśmy za rozpikselowanymi hitami sprzed dwudziestu i więcej lat? Żaden problem, wystarczy parę kliknięć, by przenieść się w czasy Atari, Pegasusa czy automatów do gier.
2
Koniec plotek i spekulacji, gra zadebiutuje 17 października równocześnie na 3 platformach PS4, PS3 i PC'ach. Na konsolach Sony ma dostać ekskluzywny kontent.
2
Ten remake ma nie być w zwykłym "remake'iem" zdaniem twórców. W grze otrzymamy nowe bronie, planety, wrogów, od podstaw przebudowane walki z bossami i nowe fazy latania. Gra będzie miał też zmienioną lekko historię, żeby się komponowała z nadchodzącym filmem. Grafika, jak widzimy na tym zwiastunie jest świetna. Premiera Wiosną 2016 r. wraz z filmem.
2
Piosenka na temat obecnej sytuacji na rynku RPG