Avatar
Duncandes

2 Obserwowani 3 Obserwatorzy
1
Odin Sphere Leifthrasir to kompletny remake gry, która ukazała się pierwotnie w 2007 roku, jeszcze na PlayStation 2. To dwuwymiarowa, fabularna gra akcji osadzona w fantastycznym świecie Nordyckich legend, która urzeka przepiękną, malowaną grafiką i bogatymi wątkami fabularnymi.
1
Doom to jeden z największych przebojów w historii gier komputerowych. Najnowsza odsłona gry pozostaje wierna założeniom oryginału oferując pełną przemocy rozgrywkę. I chociaż poziom brutalności nie szokuje już jak dawniej, to nowa wersja gry jest jedną z najlepszych i najbardziej brutalnych gier pierwszoosobowych strzelanek ostatnich lat.
1
Overwatch™ to drużynowa gra sieciowa nastawiona na zorientowaną wokół celu, taktyczną rozgrywkę dwóch, sześcioosobowych zespołów. Do swojej dyspozycji otrzymujesz 21 bohaterów, którzy będą toczyć bój na 12 arenach w 4 trybach gry. To pierwsza od 17 lat nowa marka studia Blizzard, która stanowi doskonały miks sprawdzonych rozwiązań z zupełnie nowymi pomysłami oraz zmienia podejście do rozgrywek sieciowych w pierwszoosobowych strzelankach.
1
Shadow of the Beast™ to przygodowo - platformowa gra akcji typu metroidialnego, która stanowi restart kultowej serii z przełomu lat 80-tych i 90-tych. To zupełnie świeże spojrzenie na historię Aarbrona, która została uzupełniona i opowiedziana od nowa, wciąż jednak pozostawiając wiele miejsca dla wyobraźni graczy.
1
Po niemal stuleciach walk z ksenonami, Ci w końcu przeprowadzili inwazję na Ziemię. Ludzkość stanęła na krawędzi zagłady. Wróg zajął pozycje i utworzył przyczółki w kluczowych miejscach na całym świecie. Obszary, na których jego skupienie jest największe, zostały zamknięte i określone mianem Alienation. Ludzkość jednak nie złożyła broni i opracowała specjalne egzoszkielety, które są wykorzystywane przez elitarny oddział komandosów do walk z hordami obcych.
1
Przez wielu znienawidzona i przez równie wielu pokochana, japońska gra typu Action-RPG, która nie wybacza błędów. Hidetaka Miyazaki ponownie niezawodzi i dostarcza nam grę pełną cierpień, porażek, frustracji ale i dostarczającej ogromnej satysfakcji z sukcesów, które bardzo szybko okazują się niczym w obliczu kolejnych wyzwań. Dark Souls III to ostatnia gra z serii Souls, która stanowi bardzo udane zwieńczenie tej wybitnej serii. Nie rońcie jednak łez – te się jeszcze wam przydadzą podczas gry...
1
King of Fighters XIV zapowiada się coraz ciekawiej - i tak jak sądziłem, że gra przejdzie bez większego echa to teraz już wiem, że szykuje się nam jedna z najlepszych "nawalanek" na obecną generację konsol.
1
Larry i jego bajerancki Garniak bawią graczy już niemal 30 lat. Alowi Lowe udało się stworzyć postać, która jest w tym samym stopniu słodka i żałosna - przygnębiająco kiczowata i nieznośna, a jednocześnie sympatyczna i wesoła...
1
Minecraft, mimo upływu wielu lat, dalej jest jedną z najpopularniejszych gier w historii całej elektronicznej rozrywki. Dawniej wyśmiewana gra za oprawę graficzną, teraz przynosi radość milionom osób na całym świecie, wliczając do każdą kategorię wiekową od dzieci, po najstarszych obywateli. Tak jak w codziennym życiu, tak i w grze znaleźli się zapaleńcy chcący wykorzystując potencjał młodych osób, nauczyć ich tego, czy owego...
1
Remaster i tak już pięknego stylistycznie Odin Sphere (PS2) w końcu określił czas swojego wejścia na rynek europejski. Twórcy pochwalili się z tego powodu świeżym zwiastunem przedstawiającym fabułę gry.
1
Niektórzy po obejrzeniu zrzutów z nowego, rzeczywistego moda do gdy Star Wars Battlefront, głośno krzyczeli, że to fake. Tymczasem autor opublikował nagranie z najnowszej wersji modyfikacji w 60 klatkach i rozdzielczości 4k! Ależ to wygląda!
1
Festiwal Gier Komputerowych i Nowych Technologii w Gdyni. Zapraszamy na 3 dni świetnej zabawy od 11 do 13 grudnia 2015 roku. Wejście FREE ;-)
1
Za oknem szaro i ponury, ciemniej robi się coraz prędzej… Jeśli jednak wydaje się Wam, że to najbardziej przygnębiający krajobraz, jaki jesteście w stanie sobie wyobrazić, najwyraźniej nigdy nie trafiliście do prawdziwych podziemi.
1
Gdy zobaczyłem pierwszy zwiastun najdnowszej odsłony Far Cry mialem wątpliwości. Jednak po obejrzeniu rozgrywki całkowicie mnie one opuściły. Gra zapowiada się znakomicie.
1
Jeżeli do tej pory nie mieliście okazji sprawdzić jak wygląda wersja beta trybu sieciowego w nadchodzącej grze Uncharted 4, to sprawdźcie poniższe nagranie.
1
Organizowana przez Blizzard Entertainment ma na celu promocję gier komputerowych z uniwersów Warcraft, StarCraft i Diablo oraz Heroes of the Storm i Overwatch. Cena standardowego biletu na BlizzCon wynosi 199$ za dwa dni konferencji. W tym roku konferencja odbyła się w Anaheim w Kalifornii