Avatar
Duncandes

2 Obserwowani 3 Obserwatorzy
1
Odin Sphere Leifthrasir to kompletny remake gry, która ukazała się pierwotnie w 2007 roku, jeszcze na PlayStation 2. To dwuwymiarowa, fabularna gra akcji osadzona w fantastycznym świecie Nordyckich legend, która urzeka przepiękną, malowaną grafiką i bogatymi wątkami fabularnymi.
1
Doom to jeden z największych przebojów w historii gier komputerowych. Najnowsza odsłona gry pozostaje wierna założeniom oryginału oferując pełną przemocy rozgrywkę. I chociaż poziom brutalności nie szokuje już jak dawniej, to nowa wersja gry jest jedną z najlepszych i najbardziej brutalnych gier pierwszoosobowych strzelanek ostatnich lat.
1
Overwatch™ to drużynowa gra sieciowa nastawiona na zorientowaną wokół celu, taktyczną rozgrywkę dwóch, sześcioosobowych zespołów. Do swojej dyspozycji otrzymujesz 21 bohaterów, którzy będą toczyć bój na 12 arenach w 4 trybach gry. To pierwsza od 17 lat nowa marka studia Blizzard, która stanowi doskonały miks sprawdzonych rozwiązań z zupełnie nowymi pomysłami oraz zmienia podejście do rozgrywek sieciowych w pierwszoosobowych strzelankach.
1
Shadow of the Beast™ to przygodowo - platformowa gra akcji typu metroidialnego, która stanowi restart kultowej serii z przełomu lat 80-tych i 90-tych. To zupełnie świeże spojrzenie na historię Aarbrona, która została uzupełniona i opowiedziana od nowa, wciąż jednak pozostawiając wiele miejsca dla wyobraźni graczy.
1
King of Fighters XIV zapowiada się coraz ciekawiej - i tak jak sądziłem, że gra przejdzie bez większego echa to teraz już wiem, że szykuje się nam jedna z najlepszych "nawalanek" na obecną generację konsol.
1
Larry i jego bajerancki Garniak bawią graczy już niemal 30 lat. Alowi Lowe udało się stworzyć postać, która jest w tym samym stopniu słodka i żałosna - przygnębiająco kiczowata i nieznośna, a jednocześnie sympatyczna i wesoła...
1
Minecraft, mimo upływu wielu lat, dalej jest jedną z najpopularniejszych gier w historii całej elektronicznej rozrywki. Dawniej wyśmiewana gra za oprawę graficzną, teraz przynosi radość milionom osób na całym świecie, wliczając do każdą kategorię wiekową od dzieci, po najstarszych obywateli. Tak jak w codziennym życiu, tak i w grze znaleźli się zapaleńcy chcący wykorzystując potencjał młodych osób, nauczyć ich tego, czy owego...
1
Remaster i tak już pięknego stylistycznie Odin Sphere (PS2) w końcu określił czas swojego wejścia na rynek europejski. Twórcy pochwalili się z tego powodu świeżym zwiastunem przedstawiającym fabułę gry.
1
Niektórzy po obejrzeniu zrzutów z nowego, rzeczywistego moda do gdy Star Wars Battlefront, głośno krzyczeli, że to fake. Tymczasem autor opublikował nagranie z najnowszej wersji modyfikacji w 60 klatkach i rozdzielczości 4k! Ależ to wygląda!
1
Festiwal Gier Komputerowych i Nowych Technologii w Gdyni. Zapraszamy na 3 dni świetnej zabawy od 11 do 13 grudnia 2015 roku. Wejście FREE ;-)
1
Za oknem szaro i ponury, ciemniej robi się coraz prędzej… Jeśli jednak wydaje się Wam, że to najbardziej przygnębiający krajobraz, jaki jesteście w stanie sobie wyobrazić, najwyraźniej nigdy nie trafiliście do prawdziwych podziemi.
1
Gdy zobaczyłem pierwszy zwiastun najdnowszej odsłony Far Cry mialem wątpliwości. Jednak po obejrzeniu rozgrywki całkowicie mnie one opuściły. Gra zapowiada się znakomicie.
1
Jeżeli do tej pory nie mieliście okazji sprawdzić jak wygląda wersja beta trybu sieciowego w nadchodzącej grze Uncharted 4, to sprawdźcie poniższe nagranie.
1
Organizowana przez Blizzard Entertainment ma na celu promocję gier komputerowych z uniwersów Warcraft, StarCraft i Diablo oraz Heroes of the Storm i Overwatch. Cena standardowego biletu na BlizzCon wynosi 199$ za dwa dni konferencji. W tym roku konferencja odbyła się w Anaheim w Kalifornii
1
Studio Double Fine zapowiedziało długo wyczekiwany sequel gry Psychonauts. Jest jednak pewien haczyk. Gra powstanie, jeżeli uda się pozyskać na ten cel 3.3 miliona dolarów od społeczności. Pozostała cześć projektu zostanie ufundowana przez studio i zewnętrzych inwestorów.

O grze póki co nie wiadomo zbyt wiele, ale wiadomo że jest wciąż we wczesnej fazie preprodukcji i skupi się na pogłębieniu historii Raza oraz jego rodziny. Gra ma oferować nowe moce psychiczne, które zostaną powiązane z tymi, które znamy z pierwszej części.

Co ciekawe, przy produkcji gry będzie pracowała duża część zes ...
1
Prince of Persia uważane jest za kamień milowy animacji w grach platformowych. To tytuł, który podbił serca graczy na całym świecie i któremu od narodzin towarzyszyła spora doza emocji i niepokoju. Autor, Jordan Mechner, czuł, że tworzy coś niesamowitego, a jednocześnie martwił się czy inwestycja włożona w produkcję gry ma szanse się zwrócić. Niemal pięć lat prac nad tytułem zaowocało jednak powstaniem jednej z najważniejszych gier swojego gatunku.