Avatar
Duncandes

2 Obserwowani 3 Obserwatorzy
1
Przez wielu znienawidzona i przez równie wielu pokochana, japońska gra typu Action-RPG, która nie wybacza błędów. Hidetaka Miyazaki ponownie niezawodzi i dostarcza nam grę pełną cierpień, porażek, frustracji ale i dostarczającej ogromnej satysfakcji z sukcesów, które bardzo szybko okazują się niczym w obliczu kolejnych wyzwań. Dark Souls III to ostatnia gra z serii Souls, która stanowi bardzo udane zwieńczenie tej wybitnej serii. Nie rońcie jednak łez – te się jeszcze wam przydadzą podczas gry...
1
Po niemal stuleciach walk z ksenonami, Ci w końcu przeprowadzili inwazję na Ziemię. Ludzkość stanęła na krawędzi zagłady. Wróg zajął pozycje i utworzył przyczółki w kluczowych miejscach na całym świecie. Obszary, na których jego skupienie jest największe, zostały zamknięte i określone mianem Alienation. Ludzkość jednak nie złożyła broni i opracowała specjalne egzoszkielety, które są wykorzystywane przez elitarny oddział komandosów do walk z hordami obcych.
2
Dziś ma miejsce globalna zapowiedź Chernobyl VR Project, czyli jednego z najbardziej ambitnych projektów Farmy 51.
2
Uncharted 4: Kres Złodzieja (PS4) gościło na tegorocznej gali The Game Awards. Naughty Dog pokazało nowy zwiastun, a raczej zajawkę, która ukazuje nową postać... Czy na zbliżającej się konferencji PlayStation Experience zobaczymy pełną wersję?
2
The Pinnacle of V to modyfikacja do gry Grand Theft Auto V, która nie tylko znacząco wpływa na oprawę graficzną tego tytułu, ale także zmienia model jazdy, wpływa znacząco na mechanikę towarzyszącą wymianie ognia oraz diametralnie zmienia system nawiązywania relacji pomiędzy postaciami w grze.
2
Jednym słowem panie zaznajomione z sieciowymi grami są szczęśliwsze, więcej czasu poświęcają bliskim - zarówno w relacjach towarzyskich, jak i intymnych.
2
Na przestrzeni ostatnich dwóch lat, komputery dla graczy przeżywają renesans. Jednak początki gier i komputerów nie były tak kolorowe...
2
Jedna z najśmieszniejszych recenzji polskiej gry, wykonana przez Estończyka, który w ten zabawny sposób, stara się uczyć (?) języka polskiego... Naprawdę warto obejrzeć. Ubaw gwarantowany.
1
Jeżeli planujecie zakup najnowszej odsłony serii NFS zapoznajcie się w powyższym materiałem.
1
Planujecie zakup Black Ops III w wersji na PlayStation 3? Dobrze się zastanówcie. Brak trybu kampanii (tylko multi i Zombie), liczba klatek na sekundę to wahające się 30-60 w multi i stałe 30 w trybie Zombi, brak opcji eSportowych ...
1
Być może Fallout nie zostanie najlepiej wyglądającą grą na konsolach obecnej generacji i na PC, ale gdy zestawić zrzuty ekranu z tymi pochodzącymi z trzeciej odsłony serii różnica jest kolosalna. I jeżeli ktoś twierdzi, że gra od trzeciej części nic się nie zmieniła, nie ma pojęcia o czym gada.
1
Krótka historia zaginionej (i odnalezionej!) gry o Dizzym w Krainie Czarów. Tytuł wydany został w 2015 roku i opublikowany za darmo w sieci. Jeżeli jesteś fanem Dizziego koniecznie musisz zobaczyć ten materiał.
2
Problemy Rockstara, problemy Battlefielda 2 i mało dobrych premier. Tak zaczęły się wakacje w branży gier przed dziesięcioma laty...
2
Jeżeli lubicie się bać, to mam dla Was coś idealnego na Weekend. 5 całkowicie darmowych gier
2
Jakby na to nie patrzeć 5 milionów graczy robi wrażenie zwłaszcza w niecały miesiąc od premiery. Teraz czekamy na dodatki zarówno te darmowe jak i płatne, dzielenia społeczności stadionami nie będzie, jeśli już to tylko gadżetami i pojazdami.
2
"HWDP - Hugo Wraca Do Polsatu". Ale to wiedzą wszyscy, którzy śledzili niedzielne przygody małego trolla na Polsacie. Marzeniem kiedyś było dorwać ten komputer multimedialny.