Avatar
Duncandes

2 Obserwowani 3 Obserwatorzy
5
O samej grze na razie zbyt wiele nie wiemy, oprócz tego na jakie platformy się ukażę, a mianowicie porzuci poprzednią generację i wyląduje na PlayStation 4, Xbox-ie ONE i komputerach osobistych. Wiemy natomiast, że twórcy cieszą się bo mają teraz technologię dzięki której mogą wdrożyć swoje wszystkie pomysły, czego nie można było powiedzieć o ubiegłej generacji. Niestety nic więcej na razie nie wiemy. Wszystkie szczegóły zostaną pokazane podczas konferencji Bethesdy na E3 2015 15 czerwca o 3.30.
5
Futurystyczna gra wyścigowa, która ukaże się wyłącznie na Wii U jeszcze tego roku. Duchowy spadkobierca takich hitów jak F-Zero i WipEout może być tym, co przyciągnie fanów szybkiej akcji do konsoli Nintendo. Nie wiem jak Wy, ale ja jestem kupiony.
4
Już od momentu ukazania się zbiórki na Kickstarterze Kung Fury elektryzowało wszystkich, którzy mieli okazje zapoznać się ze zwiastunem. W końcu możemy zobaczyć ukończony film i trzeba przyznać - KOPIE DUPSKO!
4
Kochacie WipEouta? Pokochacie również SlipStream GX - grę stworzoną od zera przez społeczność WipEouta. Jako ciekawostkę dodam, że główny programista pochodzi z Polski. To on zapoczątkował cały projekt...
4
Terraria to gra, która skradła dziesiątki (a nawet setki) godzin wielu z nas. Ogromnie ucieszyła mnie wiadomość, że już niebawem pojawi się kontynuacja.
4
Rozdajemy kilkadziesiąt kodów promocyjnych do gier przeglądarkowych.
4
Zwiastun nowego Uncharted był tym, czego wszyscy się spodziewali - jednak wzbudził jedno z większych zainteresowań publiczności. Czy słusznie? Zdecydowanie tak. Drake jeszcze nigdy nie był w tak znakomitej formie.
4
Można powiedzieć, że świat w Fallout 4 jest piękny... hmm... chyba nie powinien być?
4
Dla wielu Vita już umarła, ale prawda jest taka, że to kraina mlekiem i miodem płynąca dla fanów japońskich gier przygodowych i RPG. Dziś swoją premierę w PSS będzie miała gra Steins;Gate.
4
Jednym ze znaków rozpoznawczych asasynów jest ukryte ostrze. To jedna z najczęściej i najchętniej wykorzystywanych przez graczy broni w serii Assasins Creed. Jakim modyfikacją ulegała w czasie? Tego dowiecie się z artykułu.
4
Bariera nad Górniczą Doliną została zniszczona! Więźniowie rozpierzchli się we wszystkie strony, a orkowie zalali tereny doliny. Dowiedz się co się działo w tym czasie w Khorinis czytają wstęp do drugiej części Gothica!
4
Garść ciekawostek o grach. Całkiem ciekawy, choć nieco krótki materiał.
3
Siedzicie w pracy i chętnie byście w coś zagrali? Zagrajcie w Quake w swojej przeglądarce! Najlepiej działa na Firefox - i to jak działa!
3
Czy wiecie, że to już 30 lat odkąd ujrzała światło dzienne pierwsza gra z sympatycznym hydraulikiem Mario? Z tej okazji Nintendo przygotowało specjalną stronę jubileuszową, na której możecie poznać historię i zapoznać się z każdą grą z serii obserwując jak gra zmieniała się w czasie.
3
Jako, że dzisiaj 1 czerwca (nie, nie chodzi mi o dzień dziecka ;)) czyli dzień w którym gry w Games with Gold wchodzą w życie postanowiłem przypomnieć gry jakie otrzymają posiadacze konsol Microsoftu. Posiadacze Xbox-a One otrzymają premierową grę Massive Chalice oraz Pool Nation FX (3 miesiąc z rządu...) natomiast posiadacze Xbox-a 360 otrzymają sandboxa Just Cause 2 (dostępny 1-15 czerwca) oraz reboot serii Thief (16-30 czerwca).
3
Dzisiaj w Europejskim PSStore i Xbox Live (wkrótce także w PSStore USA) wylądowało demo gry Metro 2033 i Metro Last Light, obie dema zawierają 1/3 gry, a postęp w nich poczyniony można przenieść do pełnej wersji produkcji. W dobie czasów kiedy wydawcy twierdzą, że wersje demonstracyjne obniżają sprzedaż danej gry, jest to wspaniały akcent dla graczy jaki i innych wydawców, że można.