Witaj na Gamegatorze!

Gamegator jest miejscem, w którym gracze mogą się podzielić swoimi znaleziskami na tematy dotyczące gier z innymi graczami. To świetny moment, aby dodać swój pierwszy wpis, który być może pojawi się na stronie głównej. Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej kliknij tutaj lub ...

Dodaj swój pierwszy wpis

Jeżeli widziałeś już wszystkie opublikowane wpisy - sprawdź dział z najnowszymi znaleziskami, które czekają na Twój głos!
1
Już niebawem dostępna bedzie nowa wersja moda dla gry Doom. Będzie sie działo !
1
Premiera najnowszego Doom-a już w maju. Z okazji ujawnienia daty premiery autorzy przygotowali nowy zwiastun z kampanii dla jednego gracza. Powiem krótko - EPIC!
1
Znakomity dokument o serii jaką jest Doom. Dosyć długi, ale bardzo szczegółowy i obfitujący w wiele ciekawych informacji. W perspektywie zbliżającej się premiery Doom 4, koniecznie trzeba zobaczyć.
1
Najnowszy zwiastun z gry Mirror's Edge. Przy okazji warto wspomnieć, że można się zapisać na zamkniętą betę z gry: http://www.mirrorsedge.com/beta
2
Uncharted 4: Kres Złodzieja (PS4) gościło na tegorocznej gali The Game Awards. Naughty Dog pokazało nowy zwiastun, a raczej zajawkę, która ukazuje nową postać... Czy na zbliżającej się konferencji PlayStation Experience zobaczymy pełną wersję?
2
Jedna z najśmieszniejszych recenzji polskiej gry, wykonana przez Estończyka, który w ten zabawny sposób, stara się uczyć (?) języka polskiego... Naprawdę warto obejrzeć. Ubaw gwarantowany.
1
Jeżeli planujecie zakup najnowszej odsłony serii NFS zapoznajcie się w powyższym materiałem.
1
Krótka historia zaginionej (i odnalezionej!) gry o Dizzym w Krainie Czarów. Tytuł wydany został w 2015 roku i opublikowany za darmo w sieci. Jeżeli jesteś fanem Dizziego koniecznie musisz zobaczyć ten materiał.
2
In case you missed the livestream. KING'S FALL RAID TRAILER AT ► 39:15 Destiny - Court of Oryx Reveal Livestream - The Taken King (Bungie) + King's Fall Raid...
2
Problemy Rockstara, problemy Battlefielda 2 i mało dobrych premier. Tak zaczęły się wakacje w branży gier przed dziesięcioma laty...
2
"HWDP - Hugo Wraca Do Polsatu". Ale to wiedzą wszyscy, którzy śledzili niedzielne przygody małego trolla na Polsacie. Marzeniem kiedyś było dorwać ten komputer multimedialny.
2
Dowiecie się między innymi, że ELEX to nie tylko nazwa, a świat to nie tylko średniowiecze, ale także przyszłość. Również jaki wpływ na rozgrywkę będą miały frakcję oraz ich powiązania z wyborami moralnymi. Chcielibyście wiedzieć więcej? A może się dowiedzieć o powiązaniu z Gothiciem 2?
2
Pierwszy film w historii Defektu. Zrealizowany w tydzień, pozostawił kontrowersje na wiele lat. Dokument zainspirowany chodzeniem na wagary do kawiarenek internetowych.
2
W sierpniu 2015 oferta PlayStation Plus ucieszy głównie posiadaczy konsoli PlayStation 3, który otrzymają God Of War Wstąpienie...
2
Profesjonalny zestaw GameBoy'a z akcesoriami w akcji. Musicie to zobaczyć.
2
Powstawaniu pierwszych odsłon kultowych Pokémonów towarzyszył długi i zawiły proces produkcyjny sterowany przez młodocianego wizjonera. Oto historia narodzin Pokémon Red, Blue i Green!