Witaj na Gamegatorze!

Gamegator jest miejscem, w którym gracze mogą się podzielić swoimi znaleziskami na tematy dotyczące gier z innymi graczami. To świetny moment, aby dodać swój pierwszy wpis, który być może pojawi się na stronie głównej. Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej kliknij tutaj lub ...

Dodaj swój pierwszy wpis

Jeżeli widziałeś już wszystkie opublikowane wpisy - sprawdź dział z najnowszymi znaleziskami, które czekają na Twój głos!
2
Dziś ma miejsce globalna zapowiedź Chernobyl VR Project, czyli jednego z najbardziej ambitnych projektów Farmy 51.
2
The Pinnacle of V to modyfikacja do gry Grand Theft Auto V, która nie tylko znacząco wpływa na oprawę graficzną tego tytułu, ale także zmienia model jazdy, wpływa znacząco na mechanikę towarzyszącą wymianie ognia oraz diametralnie zmienia system nawiązywania relacji pomiędzy postaciami w grze.
2
Jednym słowem panie zaznajomione z sieciowymi grami są szczęśliwsze, więcej czasu poświęcają bliskim - zarówno w relacjach towarzyskich, jak i intymnych.
1
Planujecie zakup Black Ops III w wersji na PlayStation 3? Dobrze się zastanówcie. Brak trybu kampanii (tylko multi i Zombie), liczba klatek na sekundę to wahające się 30-60 w multi i stałe 30 w trybie Zombi, brak opcji eSportowych ...
2
Jeżeli lubicie się bać, to mam dla Was coś idealnego na Weekend. 5 całkowicie darmowych gier
2
Jakby na to nie patrzeć 5 milionów graczy robi wrażenie zwłaszcza w niecały miesiąc od premiery. Teraz czekamy na dodatki zarówno te darmowe jak i płatne, dzielenia społeczności stadionami nie będzie, jeśli już to tylko gadżetami i pojazdami.
2
Długo czekaliśmy, długo liczyliśmy, długo narzekaliśmy, ale w końcu! 2K Games poinformowało, że w przyszłym tygodniu odbędzie się oficjalna prezentacja Mafii...
3
Tania zagrywka, mająca bazować głównie na naszym sentymencie, czy może coś poważniejszego - nieważne. Najważniejsze jest to, że po latach nieobecności Commodore wraca na rynek!
2
Muzeum Techniki w Warszawie oraz Indie Games POLSKA proponują ciekawą imprezę tematyczną, która odbędzie się w przyszły wtorek.
3
Zapewne wielu z nas, jeśli nie każdy, wie, że w 1988 roku Sony wraz z Nintendo pracowało nad napędem CD-ROM do SNES...
2
Już niedługo Linux również otrzyma możliwość obsługi DirectX 11 a wszystko dzięki CodeWeavers i Wine.
3
Firma Cenega, w porozumieniu z koncernem Warner Bros. Interactive Entertainment, postanowiła wycofać ze sprzedaży w Polsce PC-tową wersję gry Batman: Arkham Knight. Przez sklepy przyjmowane będą takżę zużyte egzemplarze, czyli te, które zostały odpakowane, a steamowy klucz wykorzystany...
2
Na oficjalnym blogu Major'a Nelson'a pojawiła się rozpiska z gier na konsole Microsoftu, a tak się ona prezentuje:
Xbox One:
- Assassin's Creed IV: Black Flag - cały miesiąc
- So Many Me - od 16 lipca do 15 sierpnia
Xbox 360:
- Plants vs. Zombies (1-15 lipca)
- Gears of War 3 (16-31 lipca)
Od teraz ponadto będziemy zawsze dostawać 2 gry co miesiąc na Xbox'a One! + do 15 dnia każdego miesiąca gra z poprzedniego miesiąca.
3
Z okazji rozpoczynającego się lata Sony daje wszystkim możliwość pobrania motywu na PS4 i PS3 z gry LittleBigPlanet. (Aby pobrać motyw należy użyć kodu z tweet'a poniżej).
2
Ciekawą akcje promocyjną mogli zobaczyć wczoraj mieszkańcy Warszawy, a mianowicie nad jednym z wyższych budynków stolicy zaczął wydobywać się dym, a po chwilii pojawiło się logo najnowszego Batmana, a wszystko to dzięki polskiemu oddziałowi SCE. Więcej takich akcji proszę!